Witaj, Dzisiaj jest:
 
Romet Atv 110 Sport

ROMET ATV 110 CCM SPORT

Quad w wersji modnego off-road.Idealne gabaryty i uniwersalna pojemność kieruje pojazd do ludzi młodych i energicznych. Szeroki rozstaw podwozia sprawia, że jest stabilny i świetnie nadaje się do jazd treningowych.

Romet Atv 150 Sport

ROMET ATV 150 CCM SPORT

Dla osób które nie obawiają się kontaktu z naturą i adrenaliny. 150 cc to moc silnika która wystarcza do pokonywania przeszkód.

Romet Atv 200 Super Sport

ROMET ATV 200 CCM SUPER SPORT

Sportowa linia, dynamiczne parametry silnika 200 cc chłodzonego cieczą to elementy specyfikacji przemawiające do ludzi młodych, energicznych. Cieszy się bezawaryjnością, atrakcyjną ceną i wygodą prowadzenia.

Romet Atv 250 Utility

ROMET ATV 250 CCM UTILITY

Quad w wersji użytkowej napędzany wałem posiada homologację drogową.Jest doskonałym, odpornym pojazdem, który zaspokoi potrzeby rekreacji w połączeniu z sezonowym wykorzystaniem go w otoczeniu najbliższym-domu czy firmy.

E-TON Vector ST VXL 300

E-TON Vector ST VXL 300 CCM

E-TON to znana i ceniona marka na zachodzie, wysoka niezawodność, dbałość o szczegóły i oryginalny design wyróżnia tego producenta z pośród innych firm, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Sami sprawdzcie jaki jest Vector ST VXL 300!

E-TON Viper ST EXL 150

E-TON Viper ST EXL 150 CCM

E-TON to znana i ceniona marka na zachodzie, wysoka niezawodność, dbałość o szczegóły i oryginalny design wyróżnia tego producenta z pośród innych firm, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Sami sprawdzcie jaki jest Viper ST EXL 150!

E-TON Yukon ST EXL 150

E-TON Yukon ST EXL 150 CCM

E-TON to znana i ceniona marka na zachodzie, wysoka niezawodność, dbałość o szczegóły i oryginalny design wyróżnia tego producenta z pośród innych firm, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Sami sprawdzcie jaki jest Yukon ST EXL 150!

E-TON Vector ST VXL 250

E-TON Vector ST VXL 250 CCM

E-TON to znana i ceniona marka na zachodzie, wysoka niezawodność, dbałość o szczegóły i oryginalny design wyróżnia tego producenta z pośród innych firm, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Sami sprawdzcie jaki jest Vector ST VXL 250!

Polaris Sportsman 90

POLARIS SPORTSMAN 90 CCM

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman 90.

Polaris Phoenix 200

POLARIS PHOENIX 200 CCM

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Phoenix 200.

Polaris Outlaw 525 IRS

POLARIS OUTLAW 525 CCM IRS

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Outlaw 525 Irs.

Polaris Outlaw 50

POLARIS OUTLAW 50 CCM

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Outlaw 50.

Polaris Outlaw 90

POLARIS OUTLAW 90 CCM

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Outlaw 90.

Polaris Sportsman 300 4x4

POLARIS SPORTSMAN 300 CCM 4x4

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman 300 4x4.

Polaris Outlaw 450 MXR

POLARIS OUTLAW 450 CCM MXR

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Outlaw 450 MXR.

Polaris Scrambler 500 4x4

POLARIS SCRAMBLER 500 CCM 4x4

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Scrambler 500 4x4.

Polaris Sportsman 800 6x6

POLARIS SPORTSMAN 800 CCM EFI 6x6

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman 800 Efi 6x6.

Polaris Sportsman 500 H.O

POLARIS SPORTSMAN 500 CCM H.O

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman 500 H.O.

Polaris Sportsman 800 EFI

POLARIS SPORTSMAN 800 CCM EFI

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman 800 Efi.

Polaris Sportsman 500 EFI X2

POLARIS SPORTSMAN 500 CCM EFI X2

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman 500 Efi X2.

Polaris Sportsman 800 EFI X2

POLARIS SPORTSMAN 800 CCM EFI X2

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman 800 Efi X2.

Polaris Sportsman 500 Touring

POLARIS SPORTSMAN 500 CCM EFI TOURING

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman 500 Efi Touring.

Polaris Sportsman 800 EFI Touring

POLARIS SPORTSMAN 800 CCM EFI TOURING

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman 800 Efi Touring.

Polaris Sportsman 550 XP EFI EPS

POLARIS SPORTSMAN XP 550 CCM EFI EPS

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman Xp 550 Efi Eps.

Polaris Sportsman 850 EFI EPS

POLARIS SPORTSMAN XP 850 CCM EFI EPS

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Sportsman Xp 850 Efi Eps.

Polaris Ranger RZR R

POLARIS RANGER RZR R

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady i buggy jakim jest Ranger, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Ranger RZR R. Tylko dla prawdziwych męszczyzn.

Polaris Ranger 6x6

POLARIS RANGER 6x6

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady i buggy jakim jest Ranger, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Ranger 6x6. Tylko dla prawdziwych męszczyzn.

Polaris Ranger HD

POLARIS RANGER HD

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady i buggy jakim jest Ranger, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Ranger HD. Tylko dla prawdziwych męszczyzn.

Polaris Ranger RZR

POLARIS RANGER RZR

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady i buggy jakim jest Ranger, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Ranger RZR. Tylko dla prawdziwych męszczyzn.

Polaris Ranger XP

POLARIS RANGER XP

Polaris to bezkonkurencyjna marka właśnie wśród takich pojazdów jak quady i buggy jakim jest Ranger, każdy kto choć raz miał styczność z tymi produktami wie że jakość i nowoczesne technologie spod znaku Polaris są warte swojej ceny. Nowoczesna technologia do zadań specjalnych zwana Ranger XP. Tylko dla prawdziwych męszczyzn.

Sym Quad Lander 250

SYM QUAD LANDER 250 CCM

Quad Lander 250 to sprzęt dla miłośników lubiących wspólne wypady na łono natury, oryginalna stylistyka, sportowe zacięcie pozwoli dostarczyć każdemu niezapomnianych wrażeń.

Sym Quad Lander 300

SYM QUAD LANDER 300 CCM

Quad Lander 300 to wzasadzie bardziej usportowiony Lander 250. Bardziej agresywny i jeszcze dynamiczniejszy w terenie.

Sym Quad Rider 600

SYM QUAD RIDER 600 CCM

Quad Rider 600 to najmocniejsza propozycja SYM-a na rok 2009. Agresywna stylistyka, wysokie osiągi i napęd na cztery koła to jedne z wielu atrakcji jakie może nam dostarczyć ten quad.

Motobi Gepard 150

MOTOBI GEPARD 150 CCM

Bardziej przypomina jadowitego jaszczura niż geparda ale bądź co bądź kawał z niego zwierza.Mimo że wywodzi się z lasów jest to bardzo potulny i łatwy w utrzymaniu sprzęt, wszystko to za sprawą cztero suwowej jednostki chłodzonej powietrzem o pojemności 149 ccm.

Motobi Lampart 200

MOTOBI LAMPART 200 CCM

Motobi Lampart 200 to tania sprawdzona jednostka dla mniej wymagających.Quad tani w utrzymaniu i ekonomiczny,a zarazem dostarczający frajdy z jazdy na wysokim poziomie.

Motobi Herkules 250

MOTOBI HERKULES 250 CCM

Jego przydomek Herkules nie wzioł się znikąd ten quad to prawdziwy siłacz, ta wielkość, waga i ładowność.Pojemność 250ccm nie pozwoli nam nabierać zawrotnych prędkości ale napewno będzie świetnym rozwiązaniem do pracy czy to koło domu, czy też w terenie.

Motobi Puma 300

MOTOBI PUMA 300 CCM

Motobi Puma 300 to nie tylko off-road, do którego bez wątienia został stworzony ale quad ten posiada również homologację dzięki czemu będzie świetnym kompanem do każdego wypadu.

Zipp 4 Cross 200 ccm

ZIPP 4 CROSS 200 CCM

4 Cross 200 to stabilna i bezpieczna konstrukcja, która łatwo się prowadzi. Komfortowa jazda po trudno dostępnym terenie spodoba się amatorom motoryzacji.

Zipp 4 Cross 50 ccm

ZIPP 4 CROSS 50 CCM

Ten model bardzo spodoba się najmłodszym. Jazda nim przynosi olbrzymią frajdę, a wygląd wyróżnia go na tle pozostałych.

Zipp Adly 280 ccm

ZIPP ADLY 280 CCM

Nie ma dla niego przeszkody nie do pokonania. Doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Znajdzie swoje uznanie wśród doświadczonych użytkowników jak i tych początkujących.

Zipp Kid 70 ccm

ZIPP KID 70 CCM

Światna propocyja dla młodych śmiałków off-roadu. Nie ma dla niego przeszkody nie do pokonania. Doskonale sprawdza się w każdych warunkach.

Zipp Magmax 50 ccm

ZIPP MAGMAX 50 CCM

Magmax to quad o sportowym charakterze, przeznaczony dla młodzieży. Dynamiczna jazda, do której został stworzony, dostarczy niezapomnianych wrażeń.