Witaj, Dzisiaj jest:
 
Motobi Orlik II 50

MOTOBI ORLIK II 50 CCM

Nowość w sieci Motobi!!! Tylko u nas ten model w tak wysokiej jakości i z rewelacyjnym silnikiem czterozaworowym! Orlik II, model opracowany przez naszego producenta, powoli robi furorę wśród klientów.

Motobi Rocky 50

MOTOBI ROCKY 50 CCM

Model wprowadzony na rynek w 2007 roku zrobił niemałą furorę wśród użytkowników jednośladów i choć pojawił się stosunkowo późno, bo w maju, cieszył się sporym zainteresowaniem i uznaniem wśród klientów, którzy zdecydowali się na zakup.

Motobi Wilga III

MOTOBI WILGA III 50 CCM

Najnowszy model Wilgi, oznaczony numerem "3" - kolejny krok do przodu w polepszaniu popularnego modelu. Smukła sylwetka, doskonała jakość, lekkość prowadzenia, to atrybuty skutera obok których nie można przejść obojętnie.

Motobi Sowa II 50

MOTOBI SOWA II 50 CCM

Sowa II - kolejne oblicze popularnej "Sowy". Czterosuw 49ccm stworzony z myślą o ludziach ceniących sobie komfort jazdy. Ze względu na masę jest to pojazd spokojny i wygodny w prowadzeniu.

Motobi Spider 50

MOTOBI SPIDER 50 CCM

Spider - 49ccm, czterosuw, koła 12", automat, dwuosobowy o unikalnym wyglądzie!!! Młodzieżowy wygląd, przywodzący na myśl bohatera komiksu oraz filmu, okazał się hitem w 2007 roku.

Motobi Sprint 50

MOTOBI SPRINT 50 CCM

Już w sprzedaży - Sprint 50! Nowy, rewelacyjny model Sprint 50! Model powstał przy czynnym udziale techników z Tajwanu, co miało pozytywny wpływ na wygląd i jakość.

Motobi Żbik II 50

MOTOBI ŻBIK II 50 CCM

Żbik II - cieszący się sporą popularnością od kilku lat, model popularny ale tylko w Motobi w tak wysokiej jakości.