Witaj, Dzisiaj jest:
 
Zico Simpli City

ZICO SIMPLI CITY 50 CCM

Zipp Simpli City to flagowy model marki Zipp na 2008 rok. Skuter charakteryzuje się bardzo dobrym wykończeniem, materiałami z najwyższej półki oraz świetnym designem.

Zipp Astec

ZIPP ASTEC 50 CCM

Jego krągłe linie spodobają się nie tylko spokojnym. Dzięki swojej kolorystyce i zgrabnej sylwetce znalazł uznanie także wśród płci pięknej.

Zico Azer

ZICO AZER 50 CCM

Dzielnie stawia czoło wszelkim przeszkodom w miejskiej dżungli. Prowadzi się łatwo i przyjemnie. Niestraszne mu nierówności terenu.

Zipp Quantum 50 CCM

ZIPP QUANTUM 50 CCM

Ten model combi w naszej ofercie jest hitem sprzedaży. Agresywna sportowa stylistyka zwraca na siebie uwagę nawet w największym tłoku.

Zipp Quantum 125 CCM

ZIPP QUANTUM 125 CCM

Ten model combi w naszej ofercie jest hitem sprzedaży. Agresywna sportowa stylistyka zwraca na siebie uwagę nawet w największym tłoku.

Zico Rooster

ZICO ROOSTER 50 CCM

Rooster doskonale radzi sobie w miejskim tłoku. Sportowa stylistyka i dynamiczny wygląd sprawiają, że już pierwszy kontakt z nim daje uczucie wyjątkowości.

Zipp Salmo

ZIPP SALMO 50 CCM

Model idealny do jazdy w mieście jak i w terenie. Jest wyposażony w duże koła, dzięki czemu jazda w każdych warunkach jest komfortowa.

Zipp Vapor

ZIPP VAPOR 50 CCM

Polubią go zwłaszcza młodzi adepci skuterowej przygody. Oryginalna kolorystyka przykuwa uwagę. Jakość wykonania i bezawaryjność przy tak niskiej cenie, czynią z niego produkt idealny.

Zipp Otis

ZIPP OTIS 2T 50 CCM

Stary dobry Otis w wersji dwusuwowej. Jest jeszcze bardziej dynamiczny i tak samo elegancki jak poprzednik.